Kategorie produktů   

TYRKYS

je nejúčinnější léčivý krystal. Přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o ochranný kámen používaný odnepaměti na amulety. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry. Položený na třetí oko zvyšuje schopnost intuice a usnadňuje meditaci. Umístěný na krční čakře zprošťuje starých přísah, slibů, zákazů a omezení.      
Tyrkys je očistný kámen. Rozptyluje negativní energii. Zajišťuje ochranu před znečištěním životního prostředí. Obnovuje rovnováhu a uvádí do vzájemného souladu čakry společně s jemným vyšším tělem. Uklidňuje nervy svého nositele, pokud musí promluvit na veřejnosti.     

V duševním životě dodává tyrkys sílu. Zahání sklony k mučednickému jednání a brání sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. V tělesné rovině tyrkys výtečně pomáhá při stavech vyčerpání, depresí a při návalech panického strachu.      

Léčebné využití:   Tyrkys posiluje meridiány v těle a jemná energetická pole. Zlepšuje práci tělesného a duševního imunitního systému. Regeneruje tkáně, pod poruje vstřebávání živin, pomáhá proti znečišťujícím látkám a virovým infekcím. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči, včetně šedého zákalu. Snižuje přílišnou kyselost organizmu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti.     

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů    

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.        

   

 
 
 • Tyrkys pravý kámen č.4
  Tyrkys pravý kámen č.4

  Tyrkys pravý kámen č.4

  Cena 640,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Pravý tyrkys o rozměrech 45 x 34 x 9 mm.
   
  ks
  Cena 640,00 Kč / ks   
 
 
 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY