Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.08.2023
Spustili jsme nový e-shop
Právě jsme spustili naše stránky v novém kabátě :-) Stránky budu postupně vylepšovat, aby byly přehledné a uživatelsky přívětivé.  Zákazníky registr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Certifikace kamenů

Informace k pravosti a certifikaci kamenů naleznete zde

SFALERIT

Název pochází z řeckého slova sphaleros (klamný), protože tmavé odrůdy připomínaly galenit, ale neobsahovaly žádné olovo.   Povzbuzuje péči o vlastní osobu a je zvláště užitečný pro ty, kteří se snaží zlomit škodlivé návyky.   Energie sfaleritu nám pomáhá odstranit překonané vzorce chování v našem životě, odstraňuje citové bloky a dodává nám odvahu ke změnám v životě. Zlepšuje komunikaci, spontánnost, intuici, koncentraci, napomáhá abstraktnímu myšlení. Naplňuje tělo s pocitem světla zevnitř a zároveň napomáhá meditaci a vizualizaci.       

Léčebné využití:    Zmírňuje problémy, které ovlivňují játra a ledviny. Pomáhá našemu tělu předcházet infekcím a posiluje naši imunitu. Zabraňuje fyzické únavě a vyčerpání. Dobré působení se ukázalo i na naše oči, nebo nervový systém. Je doporučován i pro sportovce, jelikož i po těžkém cvičení dokáže tělo dostat do normálního stavu. Kromě toho také rychle doplňuje kyslík v krvi. Mírní diabetes, ekzémy a akné.

Znamení zvěrokruhu:   výborný pro znamení Lev   

Čakra   :    základní, kořenová (1.) – Muladhara,  sakrální, sexuální (2.) – Svadhistana,  pupeční, solární: (3. ) – Manipura

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.