Kategorie produktů   

PETALIT

Je to kámen, kterému se někdy říká andělský kámen, neboť usnadňuje spojení s andělskou říší. Petalit je šamanský kámen a dokáže uzemňovat duchovní energii. Jedná se o ochranný kámen a napomáhá duchovní očistě. Lze ho použít k uvolnění negativní karmy a k odstranění různých entit z aury a duševního těla.   Užitečný je taktéž při hojení dědičných rodinných potíží, jelikož dokáže dosáhnout proti proudu času až do okamžiku, kdy problém vznikl. Pokud ho majitel nosí na svém těle, dodává mu soustavně energii do energetických center na všech úrovních těla a neustále je aktivuje.      

Léčebné využití:    tento kámen    uvádí do rovnováhy systém žláz s vnitřní sekrecí. Výborně tlumí svalové křeče a blahodárně působí na plíce, střeva a buňky v těle. Užitečným pomocníkem je i při léčbě rakoviny a AIDS.      

Znamení zvěrokruhu:   Lev     

Čakra:    krční (5.), vyšší korunní čakra     

Zvláštní barvy:   růžový Petalit, průzračný Petalit     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     
Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      
 

   

 

Dostupnost:

 
 • Petalit surovina č.1
  Petalit surovina č.1

  Petalit surovina č.1

  Cena 600,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Surový petalit o rozměrech 46 x 28 x 22 mm.
   
  ks
  Cena 600,00 Kč / ks   
 
 
 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY