Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.08.2023
Spustili jsme nový e-shop
Právě jsme spustili naše stránky v novém kabátě :-) Stránky budu postupně vylepšovat, aby byly přehledné a uživatelsky přívětivé.  Zákazníky registr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Certifikace kamenů

Informace k pravosti a certifikaci kamenů naleznete zde

MAGNETIT

Magnetit jinak řečeno přírodní magnet je lesklým černým nerostem, který má schopnost přitahovat kovové předměty. Vyniká kladně – zápornou polaritou a lze jej tudíž použít k léčbám, kde se pracuje s biomagnetickým polem lidského organismu. Uzemňuje, ale i dodává energii, jelikož dokáže přitahovat i odpuzovat. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi rozumem a srdcem a tím bourat blokády v naší duši a mysli. Utišuje nervozitu, strach, úzkost i vztek. Přispívá k uvolnění a pomáhá s koncentrací. Do života přitahuje oddanost, lásku a věrnost. Je symbolem vitality a vůle.  Dočasně uvádí do souladu čakry a meridiány vyššího a éterického těla.        

Léčebné využití:    zmírňuje bolesti svalů a svému nositeli propůjčuje léčivou energii, která je nezbytná k zotavení. Pokud vznikne v těle nesoulad na úrovni orgánů, tak magnetit dokáže utlumit činnost příliš aktivních orgánů a naopak u orgánů, kde energie stagnuje, ji dokáže podpořit. Kladně působí na regeneraci buněk a očistu těla od zánětů. Ulevuje od revmatismu, dny a nemocí kloubů. Lze ho doporučit i u střevních potížích, nevolnosti a nízkém tlaku. Dále pozitivně působí na očistu krve a hodí se k nošení i u cukrovkářů. 

Další druhy a barvy:    černošedý      

Znamení zvěrokruhu:   Beran, Panna, Kozoroh a Vodnář

Čakra : 1.základní, kořenová – Muladhara   

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat. Nejlépe působí přiložený v oblasti kříže.     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.