Kategorie produktů   

HYPERSTEN

získal své jméno až roku 1806, jde tedy o méně známý kámen.    
Velmi kvalitní hypersten vytváří rýhovanou kresbu, která je charakteristická střídáním zcela černých a stříbřitě černých proužků s perleťovými odlesky.    

Usnadňuje vhled do problému, pomáhá nalézt řešení, je vhodným pomocníkem i při vytváření dobrých vztahů a jejich udržení. Snadno s ním zvládnete ustát ostrou kritiku, pomluvy i kletby, umožňuje sebe-přijetí. Propojuje s duchovním světem a zlepšuje komunikaci s duchovními bytostmi. Velmi vhodný kámen pro duchovní práci a psychiku. Snižuje negativní aspekty pýchy. Je to dobrý kámen pro osobní vztahy a obchodní jednání. Vhodný pro meditaci, práci s kyvadlem, koncentraci mysli, vnímání, relaxaci.    

Čakra:   temenní

Naleziště: Kanada, USA, ČR další
 
 
 


Znamení zvěrokruhu:   Váhy, Střelec    

Očista:   Opláchneme pod vlažnější tekoucí vodou. Pokud bude káme vysílen nebojte se jej na 2-3 dny zakopat do země,aby se mohl úplně očistit. Nabíjení zpravidla provádíme při východu nebo západu slunce nebo na denním nepřímém světle. Do svého okolí vyzařuje smíšenou energii JANG i JIN ( dvojí polarita ) . Nedoporučujeme nosit denně. Je třeba dát velký pozor na časté intervaly očisty.   

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů     

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.       

   

 

Dostupnost:

 
 • Hypersten přívěsek
  Hypersten přívěsek

  Hypersten přívěsek

  Cena 90,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Přívěsek z hyperstenu o velikosti 17 - 20 mm.
   
  ks
  Cena 90,00 Kč / ks   
 
 
 
00
Měna
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY