Kategorie produktů   
Vážení příznivci Kouzelných Kamenů, 
i my potřebujeme občas vydechnout a nabrat novou energii.

Ve dnech od 8.7. do 19.7. budeme odpočívat a sbírat kamínky po lesích pro radost. 
 
Poslední objednávky k Vám odešleme v úterý 7.7. a další až posléze v pondělí 20.7.  
 
Děkujeme za pochopení 
Vaše  KOUZELNÉ KAMENY.CZ
  
 

HIDDENIT


Je pojmenován po americkém mineralogovi Williamu Hiddenovi. Poprvé byl objeven v oblasti Hiddenite North Carolina v USA, která byla pojmenována taktéž po výše uvedeném mineralogovi. Další naleziště můžeme najít v Brazílii, na Madagaskaru a v Barmě.      
Hiddenit neboli zelený kunzit má různorodé zabarvení a pohybuje se od téměř bezbarvé až světle zelené, přes žlutozelenou až po smaragdově zelenou. Je náchylný na přímé sluneční světlo a proto ho nabíjíme raději na větším křišťálu.      

Tento krystal má mimořádné účinky pro ty, kteří mají problémy s vyjádřením svých emocí, nebo mají problém vyznat někomu lásku. Je velmi ceněný pro svou jedinečnou práci se srdeční čakrou a svému majiteli propůjčuje schopnost pochopit bezpodmínečnou lásku. Lze ho doporučit u partnerů, kde se postupně začíná vytrácet vzájemná láska. Hiddenit pomáhá odstranit blokády v srdcích obou partnerů a tím otevřít novou cestu pro vzájemnou lásku. Přináší nám radost, spontánnost, ale také soucit, odpuštění a vděčnost.       

Je taktéž ochranným kamenem, který rozptyluje negativitu, chrání naši auru od nežádoucích energií, psychických vlivů a rozptyluje připojené entity. Pomáhá při hojení hlubokých psychických ran v našem srdci a je vynikajícím krystalem pro zotavení ze závislostí a zneužívání. Je krystalem nových začátků a propůjčuje nám naději v obtížných životních situacích. Hiddenit pomáhá těm, kteří mají potíže při přijímání kvůli pocitům bezcennosti překonat mylnou představu, že finanční bohatství a majetky jsou skutečným měřítkem něčí hodnoty.       

Hiddenit je výborným kamenem i pro děti u nichž potlačuje jejich emocionální úzkost v případech, kdy konvenční léčby jsou pro ně traumatické, nebo nefungují.       

Léčebné využití:    zlepšuje léčbu deprese a psychiatrických poruch a pomáhá tělu na fyzické úrovni se zotavit z emočního stresu. Pomáhá při vyrovnání obou mozkových hemisfér a při nerovnováze tekutin v těle. Dále posiluje oběhový systém a srdeční sval. Je užitečný při léčbě neuralgie, při bolestech kloubů a při bolestech zubů.      
Více o účincích kamenů na naše zdraví zde               

Další druhy a barvy:      

Znamení zvěrokruhu:   Štír     
Více o účincích kamenů na jednotlivá znamení zde           
   
Čakra:  pupeční, solární (3.) – Manipura,  srdeční (4.) – Anahata   

Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde           
       
Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat.     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     
Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      
 

   

 
 
 • Hiddenit surovina č.2
  Hiddenit surovina č.2

  Hiddenit surovina č.2

  Cena 90,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Surový hiddenit o rozměrech 24 x 23 x 12 mm.
   
  ks
  Cena 90,00 Kč / ks   
 
 
 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY