Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.08.2023
Spustili jsme nový e-shop
Právě jsme spustili naše stránky v novém kabátě :-) Stránky budu postupně vylepšovat, aby byly přehledné a uživatelsky přívětivé.  Zákazníky registr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Certifikace kamenů

Informace k pravosti a certifikaci kamenů naleznete zde

HEMIMORFIT

Tento minerál byl poprvé objeven v roce 1853 mužem jménem A. Kenngott. Nejbohatší naleziště Hemimorfitu jsou v Mexiku, Řecku, Itálii, Namibii a Alžíru. V těchto zemích lze nalézt ty nejlepší exempláře pro metafyzické použití. Nejčastější barvou je modrá až světle modrá barva. 

Hemimorfit aktivuje a vyrovnává horní čtyři čakry a je to kámen, o kterém je známo, že léčí emocionální tělo, zlepšuje komunikační schopnosti a pomáhá při čištění a vyrovnávání aury. Tento kámen přináší pozitivní vibrace plné radosti, štěstí a povznášející energie. Zbavuje nás traumatických vzpomínek a emocionálního smutku z oblasti hrudi. Napomáhá nám v komunikaci zvolit správná slova pro danou situaci. Pomáhá nám překonat těžká životní období a nabízí nám nové začátky a příležitosti. S jeho pomocí jsme schopni mluvit o věcech, jak je skutečně cítíme. 

Léčebné využití: odbourává stres a úzkost, podporuje kvalitní spánek a ulevuje od bolesti. Tento krystal může zmírnit bolesti spojené s PMS a může pomoci při léčbě krevních poruch. Je to také krystal, který může pomoci při hubnutí, protože poskytuje silný přísun energie.             

Další druhy a barvy: zelená, bílá žlutá, hnědá, šedá a dokonce bezbarvá

Znamení zvěrokruhu: Váhy            

Čakra:   4. srdeční - Anahata, 5. krční – Višuddhi, 6. třetí oko, čelní – Ádžná, 7. korunní  – Sahashára                

Umístění: Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat.  

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na měsíčním světle, nebo krátce na přímém slunci.  

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů      

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.