Kategorie produktů   
Milí příznivci Kouzelných kamenů,
v období od 27. 1. - 29. 1. jsme pracovně mimo republiku.
Objednávky standardně přijímáme, ovšem odesílány budou až od 30. 1. 2020.
V úterý 28. 1. bude rovněž uzavřeno naše výdejní místo. 
 

Děkujeme za pochopení!   

GIRASOL

kámen bílého světla, který patří mězi odrůdy křemene.   

Pomáhá nám se opět nalézt, objevit své pravé Já, rozpustit veškeré stesky a trápení, nevyřešené problémy, nevyslyšené touhy či zraněné city. Girasol je křehký kámen pro křehké senzitivní lidi, který stejně jako oni, jsou-li vystaveni nadměrnému tlaku, dostává trhliny. Takto je nám příkladem a varováním, jak bychom měli nakládat se svým životem.   
Při veškerých psychosomatických potížích a chorobách je právě Girasol tím nespolehlivějším a nejúčinnějším pomocníkem.   

Léčebné využití:   uvádí do souladu a harmonie veškeré procesy, které zaručují naše trvalé zdraví. Vyrovnává krevní tlak a oběh, reguluje tvorbu buněk, posiluje imunitní systém a lymfatickou soustavu, podpuruje trávicí trakt. Při bolestech (zejména hlavy a při migréně) jej přikládáme přímo na tato místa, nebo ještě lépe, girasolovým oblázkem je masírujeme. Stejně jako Girasol je i jeho voda velice účinná. Její vnější použití je vhodné k očistě nezdravé pleti, zatímco vnitřní, na lačný žaludek, podporuje tvorbu enzymů, které mají vliv na veškeré životní pochody v těle.   

Znamení zvěrokruhu:   Vodnář a Lev   

Očista:   Girasol miluje vodu a nemá ji nikdy dost, můžeme jej přechovávat ve vodě i po delší čas. Naproti tomu je velice choulostivý na žár, prudké změny teploty a přímé slunce. Nabíjíme jej proto při východu a západu slunce, nebo v noci za úplňku.   

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů    

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.       

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY