Kategorie produktů   
Vážení příznivci Kouzelných Kamenů, 
i my potřebujeme občas vydechnout a nabrat novou energii.

Ve dnech od 8.7. do 19.7. budeme odpočívat a sbírat kamínky po lesích pro radost. 
 
Poslední objednávky k Vám odešleme v úterý 7.7. a další až posléze v pondělí 20.7.  
 
Děkujeme za pochopení 
Vaše  KOUZELNÉ KAMENY.CZ
  
 

CHRYZOPRAS

Název tohoto krásného drahého kamene je odvozen z řeckých výrazů „chrysos“ („zlato“) a „prasmai“ („ocenit“). Je to vynikající meditační kámen. Chryzopras nám umožňuje vhled do nitra věcí. Podněcuje talent a rozvíjí tvůrčí schopnosti. Má velice uklidňující vliv a obrací pozornost k pozitivním jevům. Rozvíjí schopnost plynule se vyjadřovat a bystře uvažovat. Podporuje nezávislé jednání, ale současně zájem o druhé. Z duševního hlediska pomáhá Chryzopras eliminovat odsuzující postoje k druhým. Snižuje pocit nadřazenosti a komplexy méněcennosti. Na citové úrovni je Chryzopras nápomocný při léčení zlomeného srdce, zvyšuje sebevědomí a navozuje emoční rovnováhu. Podporuje nás, abychom byli citlivější k sobě samým a také ke svému okolí. Působí blahodárně na vnitřní dítě.   

Léčebné využití:  Chryzopras má silné detoxikační účinky. Dokáže z něj vypudit těžké kovy a podporuje funkci ledvin. Pomáhá nám při relaxaci a přináší klidný spánek. Své majitele zbavuje neplodnosti. Jedná se o kámen, který léčí zrak a duševní nemoci. Blahodárně účinkuje na kožní problémy, srdeční choroby a poruchy štítné žlázy. Udržuje v rovnováze hormony a uzdravuje trávicí systém. Léčí celkovou slabost organismu  .  Podporuje také správné fungování imunitního systému, pomáhá při problémech s dnou, duševními nemocemi a dokonce může pomoci ochránit před pohlavně přenosnými chorobami. Chryzopras může být vhodným pomocníkem při problémech se srdcem nebo také emoční stránkou psychiky . 

Znamení zvěrokruhu:   Panna, Ryby, Štír, Rak, Střelec i Kozoroh     

Čakra:   srdeční,      

Očista:   Po důkladné očistě vodou ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů     

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.       
 

   

 
 
 • Chryzopras kámen č.1
  Chryzopras kámen č.1

  Chryzopras kámen č.1

  Cena 160,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Broušený chryzopras o rozměru cca 33 x 29 x 10 mm.
   
  ks
  Cena 160,00 Kč / ks   
 
 
 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY