Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
21.08.2023
Spustili jsme nový e-shop
Právě jsme spustili naše stránky v novém kabátě :-) Stránky budu postupně vylepšovat, aby byly přehledné a uživatelsky přívětivé.  Zákazníky registr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Certifikace kamenů

Informace k pravosti a certifikaci kamenů naleznete zde

  1. Úvod
  2. MINERÁLY A - Z
  3. CHRYZANTÉMOVÝ KÁMEN

CHRYZANTÉMOVÝ KÁMEN

Chryzantéma je symbol pravdy. V čínské kultuře ztělesňuje chryzantéma dlouhověkost.  Chryzantémový kámen je kamenem harmonie a má velký ochranný účinek. Přináší nečekané štěstí, když se rozhodneme jít za svým posláním.  Je nám nápomocen při rozvíjení našeho vnitřního já. Dodává sílu, stabilitu, důvěru, inspiruje nás a odstraňuje pocity ublížení. Pokud se ocitneme na začátku nové cesty, tak tento kámen je vhodným pomocníkem. Vytváří rovnováhu mezi spirituálními a fyzickými aspekty našeho  bytí.  Tento kámen je vhodným darem pro dva lidi, kteří chtějí zbytek života strávit dohromady.      

Léčebné využití:   Pomáhá nám řešit problémy s očima a kůží.    

Znamení zvěrokruhu:  Panna   

Čakra:  1. základní, kořenová  – Muladhara,  6. třetí oko, čelní - Ádžná            

Očista:  Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.   

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů    

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.