Kategorie produktů   

BRAZILIT

je kámen vysokých vibrací, posilující duchovní vůli a vyjadřování. Je kamenem spojovaným s dávnou Atlantidou, pomáhá dosáhnout nadpřirozena. Brazilit očišťuje minulost a posiluje celistvost duše. Svému nositeli pomáhá vytyčit hranice sobě i ostatním. Umožnuje uvědomit si, kde končíte vy a začínají druzí. Učí říkat ne a jak být hrdým bojovníkem. 
Brazilit předchází psychickému obtěžování. Pomáhá převzít odpovědnost za sebe a kráčet s odvahou cestou vpřed. Přináší odpuštění, přeměňuje a rozpouští negativní emoce, dodává emocionální sílu.
 
 
 


Léčebné využití:   Brazilit podporuje tok energie v těle, očišťuje meridiány, odstraňuje  nadbytečnou horkost. Uvolňuje nečistoty (jedy, toxiny, těžké kovy) z organismu, čistí ledviny a vylučovací orgány.   

Další druhy a barvy:       

Znamení zvěrokruhu:   Kozoroh   

Čakra   :    krční (5.) – Višuddhi, třetí oko, čelní (6.) – Ádžná,   korunní (7.) – Sahashára, dobře působí i na centra nohou a rukou    
Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde                      

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat   
 
 


Očista:   Brazilit oplachujeme mýdlovou vodou, nabíjíme na křišťále několik hodin na denním světle nebo přes celou noc za úplňku.   

Zdroj: J. P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů    

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.       


 

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY