Kategorie produktů   
Vážení příznivci Kouzelných Kamenů, 
i my potřebujeme občas vydechnout a nabrat novou energii.

Ve dnech od 8.7. do 19.7. budeme odpočívat a sbírat kamínky po lesích pro radost. 
 
Poslední objednávky k Vám odešleme v úterý 7.7. a další až posléze v pondělí 20.7.  
 
Děkujeme za pochopení 
Vaše  KOUZELNÉ KAMENY.CZ
  
 

APOFYLIT

Je kamenem pravdy, pomáhá nám, i celému světu, ukázat skutečnou vlastní podobu. Výborně působí proti stresu, odstraňuje duševní bloky a zastaralé vzorce chování. Vytahuje na povrch potlačované city a pomáhá nám překonat strach a obavy. Je výkonným zdrojem vibrací a proto je dobré ho nechat ležet volně v místnosti, což následně vede ke zvýšení energie. Z duchovního hlediska vnáší apofylit do života univerzální lásku a pomáhá nám při rozhodování. Duchovně dále uklidňuje a uzemňuje. Díky propojení se záznamy akaši (kronika akaša) usnadňuje cesty do minulých životů   .  

Léčebné využití:    Apofylit působí na dýchací ústrojí a v případě, že ho nosíme pověšený na krku výborně působí na astma. Posiluje zrak svého nositele a dokáže neutralizovat alergie. Jelikož nás tento kámen uvádí do stavu hlubokého uvolnění, lze ho doporučit i pro rekonvalescenci.      

Další druhy a barvy:    zelený apofylit      

Znamení zvěrokruhu:   Beran, Blíženec, Váhy, Kozoroh     

Čakra:   aktivuje a otevírá všechny čakry       
Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde             

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      
Zelený apofylit: díky jeho zelenému zabarvení aktivuje a otevírá srdeční čakru. Pomáhá svému nositeli zejména v rozhodnutích, které se týkají milostného života.      
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY