Kategorie produktů   

ANTOFYLIT

Naleziště tohoto kamene je v USA, Finsku, ale hojně i v ČR. Je to kámen čistoty a má mimořádnou ochrannou sílu. Napomáhá nám proniknout k jádru věci, nalézt potřebné informace a pochopit je. Je v něm ukryta silná léčivá a očistná moc. Celkově láká do života nečekané štěstí a pozvedává svého majitele na vyšší úroveň.     Zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje. Vhodný k meditaci. Pomáhá uvést duši do souladu se svým duchovním plánem, současně přitahuje osoby a zážitky, které potřebujeme. Ukotvuje a zvyšuje životní energii . Podporuje optimismus   a pozitivní přístup. Osvobozuje svého majitele od všeho zlého. Pomáhá nám zbavit se obav a strachů.   Čeká-li Vás náročný projekt, sáhněte po Antofylitu. Zlepšuje soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky a dodává rozhodnost.   Rovněž je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky a posiluje věrnost.      

Léčebné využití:    odstraňuje napětí, stres a pomáhá mírnit bolesti hlavy. Ozdravně působí na náš trávicí systém a dýchání. Brání degeneraci mozku a podporuje jeho funkci. Svému nositeli dokáže pomoci zbavit se všech závislostí. Podporuje též léčbu krčních onemocnění a zraku.       
Více o účincích kamenů na naše zdraví zde               

Další druhy a barvy:    zelená, hnědá, béžová      

Znamení zvěrokruhu:   Býk, Kozoroh a Štír  
Více o účincích kamenů na jednotlivá znamení zde   
 
 
      
   
Čakra : krční (5.) – Višuddhi,  korunní (7.) – Sahashára   
Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde                  

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat.     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nebo lze samostatně nabíjet na slunci.     
Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      

   

 

Dostupnost:

 
 • Antofylit placička
  Antofylit placička

  Antofylit placička

  Cena 120,00 Kč / ks   
  skladem 1 ks
  Placička Antofylitu o velikosti cca 40 - 45 mm.
   
  ks
  Cena 120,00 Kč / ks   
 
 
 
00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY