Kategorie produktů   
Milý příznivci, vítáme Vás na našich stránkách Kouzelné kameny. 

Kameny a minerály jsou naší vášní a práce s nimi nás baví. Věříme v jejich pozitivní účinky na lidské tělo i mysl, ale ctíme je i z hlediska mineralogie. Zřízením e-shopu jsme se rozhodli nahlédnout pod pokličku tomu, co nám kameny nabízejí a že toho není málo. 

Každý kámen má svou duši a věříme, že na každého z nás čeká ten pravý.  
 

         
 
 
 

SMARAGD

byl od nepaměti stěn jako nejcennější drahokam. Patří k apoštolským kamenům, cituje se v bibli, byl součástí kultovních předmětů a nemohl chybět ani v korunovačních a církevních klenotech.      

Probouzí v našem srdci nadsmyslovou lásku, prohlubuje náš soucit se vším utrpením kolem, nechá nás vnitřně rozkvétat. Posiluje naši paměť a podporuje intelekt, tiší náš stres, splín a trýznivé stavy deprese.      

Léčebné využití:   Položen na srdeční čakru neutralizuje negativní síly, posiluje je a omlazuje. Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmírňuje epileptické záchvaty, léčí dnu a revmatismus. Smaragdovou vodou vyhlazujeme vrásky a osvěžujeme stárnoucí zrak. Dále se smaragdová voda doporučuje proti nadýmání, při žlučníkových a jaterních potížích, pálení žáhy, žaludečních vředech a slabosti srdce.      

Nové poznatky potvrzují jeho účinky při infekčních onemocněních jako je chřipka, angína, úplavice, průjmy a otravy žaludku. Doporučuje se i při zánětu vedlejších nosních a čelních dutin, migréně, diabetes, epilepsii, skleróze multiplex a Parkinsonově nemoci. Posiluje systém našeho organismu a pomáhá při léčení štítné žlázy, zhoubných nádorů a leukémie.      
Je-li smaragd v těsné blízkosti jiných kamenů, oslabuje se jeho účinek. Výjimku činí jen křišťál a diamant - královské kameny bílého světla, které jej dokonce posilují.      

Znamení zvěrokruhu:   Lev     

Očista:   Smaragd je velmi choulostivý menrál, který na sebe bere každé napětí, tedy i negativní vibrace našeho organismu. Je-li z nás vycházející energie silná, prudká a negativní, a není-li smaragd pečlivě a pravidelně čištěn, není ji schopen již do sebe absorbovat. Dostává pukliny a nakonec se může stát, že pukne, že v pravém slova smyslu exploduje. Proto je třeba smaragd po každém použití pečlivě čistit vlažnou vodoz a nepřepínat jeho síly. Nečistit ultrazvukem nebo parou, nevystavovat jej prudkých výkyvlm teplot a nabíjet jej jen krátce na nepřímém slunci.     

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů     
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 

00
 
 
© KOUZELNÉ KAMENY