Kategorie produktů   
 
Milí příznivci, vítáme Vás na našich stránkách Kouzelné kameny.  

Kameny a minerály jsou naší vášní a práce s nimi nás baví. Věříme v jejich pozitivní účinky na lidské tělo i mysl. Zřízením e-shopu jsme se rozhodli pomáhat lidem nahlédnout pod pokličku tomu, co nám kameny nabízejí a že toho není málo. 

Každý kámen má svou duši a věříme, že na každého z nás čeká ten pravý.  

         
 
 
 
 
 
 

NUUMMIT

Patří mezi dosti vzácné kameny a jeho jediné naleziště je v oblasti Nuuk. v Grónsku.      
Nuummit je kámen aspektu Země obsahující ohnivou energii Zemského jádra. Je proto kamenem hluboké vnitřní síly a představuje mocnou ochranu proti psychické manipulaci. Upozorňuje nás na již nevhodné vzorce Vašeho chování a pomáhá nám poznávat lidi z minulých životů. Odstraňuje bloky, včetně těch, které jsme si vnutili sami a dokáže rychle obnovit energii, nebo sílu, ztracenou karmickými dluhy, nebo jinými příčinami. Posiluje auru, má schopnost přeprogramovat buněčnou paměť a vyvolat hlubokou změnu vědomí. Učí nás respektu a úctě a domáhá se splnění povinností a slibů, které jsou důležité pro dnešní život, ale ty nepodstatné naopak propouští.      

Léčebné využití:    působí proti bolestem hlavy, stresu, nespavosti. Účinný je taktéž při Parkinsonově chorobě. Prospívá mozku, ledvinám i nervům. Reguluje inzulin v těle a regeneruje tkáně.      

Znamení zvěrokruhu:   hodí se pro všechna znamení     

Čakra:     so    na    ech  ny   ča  kr  y   v t  ěl  e     
Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde         

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný na přímém slunci. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na přímém slunci, popřípadě na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 

00
 

Kontaktní údaje

Špitálská 669/8, 19000 Praha 9
IČ: 70093237
DIČ: neplátce DPH


+420603435506

 
© KOUZELNÉ KAMENY