Kategorie produktů   
 
Milí příznivci, vítáme Vás na našich stránkách Kouzelné kameny.  

Kameny a minerály jsou naší vášní a práce s nimi nás baví. Věříme v jejich pozitivní účinky na lidské tělo i mysl. Zřízením e-shopu jsme se rozhodli pomáhat lidem nahlédnout pod pokličku tomu, co nám kameny nabízejí a že toho není málo. 

Každý kámen má svou duši a věříme, že na každého z nás čeká ten pravý.  

         
 
 
 
 
 
 

APOFYLIT

Je kamenem pravdy, pomáhá nám, i celému světu, ukázat skutečnou vlastní podobu. Výborně působí proti stresu, odstraňuje duševní bloky a zastaralé vzorce chování. Vytahuje na povrch potlačované city a pomáhá nám překonat strach a obavy. Je výkonným zdrojem vibrací a proto je dobré ho nechat ležet volně v místnosti, což následně vede ke zvýšení energie. Z duchovního hlediska vnáší apofylit do života univerzální lásku a pomáhá nám při rozhodování. Duchovně dále uklidňuje a uzemňuje. Díky propojení se záznamy akaši (kronika akaša) usnadňuje cesty do minulých životů   .  

Léčebné využití:    Apofylit působí na dýchací ústrojí a v případě, že ho nosíme pověšený na krku výborně působí na astma. Posiluje zrak svého nositele a dokáže neutralizovat alergie. Jelikož nás tento kámen uvádí do stavu hlubokého uvolnění, lze ho doporučit i pro rekonvalescenci.      

Další druhy a barvy:    zelený apofylit      

Znamení zvěrokruhu:   Beran, Blíženec, Váhy, Kozoroh     

Čakra:   aktivuje a otevírá všechny čakry       
Vliv kamenů na jednotlivé čakry a více o čakrách se dozvíte zde             

Umístění:    Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat     

Očista:   Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.     

Zdroj: J.P. Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů       

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.      
Zelený apofylit: díky jeho zelenému zabarvení aktivuje a otevírá srdeční čakru. Pomáhá svému nositeli zejména v rozhodnutích, které se týkají milostného života.      
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 

00
 

Kontaktní údaje

Špitálská 669/8, 19000 Praha 9
IČ: 70093237
DIČ: neplátce DPH


+420603435506

 
© KOUZELNÉ KAMENY